Zakład produkcyjny stworzony do niezawodnej produkcji i doskonałej jakości.

W celu sprostania wciąż rosnącemu popytowi na rynku gruntowych pomp ciepła, Sofath potroił praktycznie swoją powierzchnię produkcyjną w 2008 roku, rozrastając się z 2600 m2 do 6500 m2 (fabryka HQE). To powiększenie pozwala firmie Sofath na sprostanie wciąż rosnącym potrzebom na wspomniane urządzenia, będące wysoce proekologicznym rozwiązaniem ogrzewania domu. Obecnie fabryka jest w stanie wyprodukować od 20000 do 25000 urządzeń miesięcznie. To wyjątkowo wysoka wydajność, która pozwala zaspokoić oczekiwania i wysoki popyt na opisywane systemy 

 

Fabryka posiada 5 linii montażowych pomp ciepła wraz z zasobami c.w.u. produkowanymi w oparciu o system Kanban. Produkcja jest realizowana w oparciu o codzienne zamówienia, na podstawie kart zamówienia. Samodzielni i wszechstronni operatorzy są regularnie szkoleni, pracują w zespołach (2x8) aby sprostać wymogom zapewnienia najwyższej jakości.

 

 

 

W 2006 roku pompa ciepła Natea otrzymała nagrodę Janus de L’entreprise, która przyznawana jest produktom przynoszącym realne korzyści dla użytkowników. Sofath  odpowiadając na potrzeby klientów, zapewniając im wymierne oszczędności w kosztach ogrzewania, dobre samopoczucie oraz wysoką jakość usług serwisowych dba również o otaczającą przyrodę w wymierny sposób zmniejszając emisją substancji szkodliwych do atmosfery.

Strona www.sofath.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji Zamknij