Aktualności

Narzędzie finansowania instalacji OZE ''Eko-Raty''

Pompa ciepła Caliane laureatem konkursu Najlepszy Produkt Targów ''Dom i Ogród''

W dniach 9-11 września 2016 r. w Prudniku odbyła się 21. edycja Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region ''Dom i Ogród''. Wystawcy wzięli udział w konkursie na ''Najlepszy Produkt Targów'', a tegorocznym laureatem została pompa ciepła Caliane, działająca w technologii bezpośredniego parowania. Zaprezentowana przez firmę AGD-SERVICE Elektromechanika Chłodnicza Wiesław Zięba pompa ciepła Caliane otrzymała wyróżnienie Burmistrza miasta Prudnik i zajęła I miejsce w konkursie otrzymując miano najlepszego produktu tej edycji targów.

Pompa ciepła Caliane nagrodzona prestiżową nagrodą "Bursztynowej Mewy"

Podczas targów budownictwa "Dom i Ogród", które odbyły się w terminie 02-04.04.2016r. w Koszalinie firma InwestMATgeo Mateusz Piniański zgłosiła do konkursu o główną nagrodę targów typoszereg pomp ciepła Caliane pracującą w systemie bezpośredniego odparowania. Rozwiązanie oraz jakość wykonania zyskało uznanie komisji konkursowej i w konsekwencji zostało nagrodzone tytułem "Bursztynowej Mewy".

Wyróżnienie dla ECOKomfort Krzysztof Mrowiński

Podczas tegorocznego IX Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła w trakcie targów ENEX Nowa Energia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie dla firm wykonawczych. Jednym z laureatów został Autoryzowany Koncesjoner Sofath, Pan Krzysztof Mrowiński, właściciel firmy ECOKOMFORT za wykonanie wzorcowej instalacji z pompą ciepła Caliane - gratulujemy!

Pompa ciepła Caliane nagrodzona statuetką Złotego Instalatora 2013

Zostaliśmy laureatem prestiżowego konkursu Złotego Instalatora dla Najlepszych podczas Wiosennej Gali Instalatorów, która odbyła się 30 maja 2014 roku w Warszawie. Pompa ciepła marki Sofath wykorzystująca technologię bezpośredniego odparowania, otrzymała nagrodę w kategorii “Wysoce zaawansowane technologie, systemy i urządzenia w zakresie odnawialnych źródeł energii”.

Caliane marki Sofath to system składający się z pompy ciepła, kolektora gruntowego oraz instalacji wewnętrznej. Oszczędny i ekologiczny układ może być wykorzystywany także do wytwarzania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania wody w basenie. Wydajność urządzeń Caliane wynika z połączenia dwóch technologii – zewnętrznej w postaci wymiennika z bezpośrednim odparowaniem oraz wewnętrznej – wodnego ogrzewania podłogowego, ściennego lub grzejnikowego. System Caliane dobrze sprawdza się w nowobudowanych i modernizowanych domach, ze względu na temperaturę wody grzejnej, która może osiągnąć 65oC i układ wodny po stronie górnego źródła. Ten model pompy ciepła może służyć również do chłodzenia aktywnego. Jego moc porównywalna jest z tradycyjną klimatyzacją. Urządzenie zapewnia duży komfort w najbardziej upalne dni.

Złoty Instalator to konkurs organizowany przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, obejmującą zasięgiem swoich działań cały kraj oraz przez redakcję magazynu “Polski Instalator”. Honorowa statuetka przyznawana jest corocznie dla firm i instytucji, których produkty są niezawodne, ekologiczne i innowacyjne.

więcej o Caliane

Pompa Ciepła Natea - wyróżniona na III Jesiennych Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz

Firma Danwent - Autoryzowany Koncesjoner SOFATH na terenie województwa świetokrzystkiego - została wyróżniona na kieleckich targach za system Natea, określony mianem "innwacyjnego, atrakcyjnego cenowo oraz zapewnijącego niskie koszty eksploaatacyjne w zakresie ogrzewania domu".

 

 

Buduj, ale oszczędnie - Opolskie Targi Budownictwa "Mój Dom"

Stoiska niemal 100 wystawców można było ogladać do niedzieli 07.10.2012 na 41. Opolskich Targach Budownictwa "Mój Dom", wśród nich oczywiście nie moglo zabraknąć marki SOFATH i Autoryzowanego Koncesjonera na terenie województwa opolskiego - firmy AGD Service.

 

Pompy Ciepła SOFATH wyróżnione!

Pompy Ciepła SOFATH otrzymują wyróżnienie w konkursie o tytuł Najlepszy Produkt XVII Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter Region " Dom i Ogród" , które odbyły się w Prudniku w dniach 14-16.09.2012r.

 

 

Targi w Gliwicach

SOFATH reprezentowany był przez firmę Instal-Tech - autoryzowanego koncesjonera na terenie województwa śląskiego.

 

 

Sofath na targach

Z pompami ciepła Sofath można było zapoznać się na opolskich targach budownictwa Mój Dom - link.

 

 

 

K.O.B.I. s.c. - Bud-Gryf Szczecin 2012

 

 
Bect

BECT

Pompa ciepła powietrze/woda do podgrzewania c.w.u. Kompleksowe rozwiązanie zapewnia ciepłą wodę  przez cały rok po najniższych kosztach.

więcej

 

Caliane

Caliane

Rozwiązanie łączące efektywność technologii bezpośredniego odparowania w kolektorze gruntowym z nisko lub wysokotemperaturowym, hydraulicznym systemem dystrybucji ciepła wewnątrz budynku.

więcej

 

Produkt Przyjazny dla Mojego Domu

Natea - „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”

Pompa ciepła Natea decyzją redakcji Poradnika Budowlanego „Mój Dom” oraz Kapituły Nagrody otrzymała tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”.

 

 

Strona www.sofath.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji Zamknij